Aukcja na rzecz Stowarzyszenia Latarnia

Drodzy Przyjaciele, aby wspomóc finansowo nasze działania organizujemy AUKCJĘ CHARYTATYWNĄ!

Do końca września zbieramy „fanty”. Chcielibyśmy, aby były one takie nietypowe, czyli każdy z nas ma coś czym mógłby się podzielić z innymi np., upiec ciasto, zrobić domowe przetwory, udzielić lekcji tańca, zrobić coś na szydełku, namalować, naprawić komputer albo zaopiekować się 2 godziny dzieckiem, żeby rodzice mogli spokojnie wyjść na kawę, itp. Im bardziej nieoczywisty pomysł, tym lepszy.

Prosimy, pomyślcie jak moglibyście nam pomóc i zachęćcie do tego swoich znajomych. Im więcej osób dowie się o naszej akcji, tym większy będzie efekt i więcej będziemy mogli zrobić dla innych 🙂

Początkiem października wszystkie pomysły, propozycje zbierzemy, opiszemy i od 10.10.2022 zacznie się internetowa licytacja!

Realizacja wygranych nastąpi po uzgodnieniu terminów między tymi, który „fanty” ofiarowali, a tymi, którzy je zakupili. Liczymy przy okazji na świetną zabawę patrząc na Waszą kreatywność!

Zgłoszenia „fantów” wraz z dokładnym opisem i ewentualnymi zdjęciami przyjmujemy mailowo: kontakt@stowarzyszenielatarnia.pl