Koncert Bożomłyńskich Talentów – relacja

W niedzielę 20 czerwca 2021r. mimo okropnego upału na zewnątrz, do Bożego Młyna dotarła ośmioosobowa grupa wykonawców oraz, pragnąca ich podziwiać, publiczność. Delektując się pysznym domowym ciastem i zimną lemoniadą wysłuchaliśmy:

• Klary Szeptyńskiej, lat 5, która od niedawna uczy się grac na skrzypcach, ale swoim zaangażowaniem podbiła serca publiczności jeszcze zanim wydobyła pierwszy dźwięk z tego jakże wymagającego instrumentu 🙂
  • Antoniny Kracuckiej, która brawurowo wykonała Wicked game Chrisa Isaaka i Every breaking wave grupy U2
  • Marysi Kucab, która najpierw zagrała utwór Krzesimira Dębskiego ‘Country”, a potem wzruszająco zaśpiewała kołysankę z filmu Frozen 2: Gdy nie masz nic.
  • Zuzę Nepelską, która wykonała a’capella polską piosenkę Czas nas uczy pogody z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej oraz Waiting on the World to change Johna Mayera
  • Aleksandrę Róg i Szymona Rewilaka, którzy pomimo ogromnego stresu pięknie wykonali Kujawiaka Ewy Iwan
  • koncert zakończył występ uroczych bliźniaczek Małgosi i Kasi Stachura, które cudownie wyśpiewały duet z Musicalu The greatest Showman pod tytułem The Million dreams.

Konferansjerką zajęła się Olga Tomczyk, a całość koordynowała inicjatorka tego wydarzenia i trenerka naszych talentów Violetta Szopa – Tomczyk!

W przesympatycznej, radosnej atmosferze, czas szybko mijał, a początkowy stres wykonawców zastąpił pełen relaks i obietnice kolejnego koncertu!