Nabór wniosków na bezpłatne zajęcia

Stowarzyszenie Latarnia ogłasza nabór wniosków na indywidualne bezpłatne zajęcia rozwijające zainteresowania i pasje.

Rekrutacja jest prowadzona na następujące warsztaty, w nawiasie nazwisko prowadzącego:

* Emisja głosu – warsztaty dla wszystkich osób „pracujących” głosem (Violetta Szopa – Tomczyk)

* Kształcenie słuchu (Aleksander Tomczyk)

* Matematyka na różnych etapach edukacji (dr Katarzyna Grasela)

* Nauka gry na skrzypcach (Violetta Szopa – Tomczyk)

* Szachy – nauka od podstaw lub treningi na wyższych poziomach zaawansowania (Mateusz Róg)

Można też zgłosić chęć uczestnictwa w konsultacjach z psychologiem. Od ponad roku żyjemy w rzeczywistości pandemicznej, która wpływa na wszystkie sfery naszego życia. Coraz więcej osób potrzebuje pomocy.  Tych, którzy chcą „poukładać sobie w głowie” przeżywane obecnie trudności zachęcamy do skorzystania z konsultacji z psychologiem Anną Kucharską – Zygmunt.

Wypełniony wniosek należy przesłać na adres: kontakt@stowarzyszenielatarnia.pl.
Zarząd Stowarzyszenia rozpatruje wnioski w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, a o decyzji każdy zgłaszający się otrzyma powiadomienie mailowe.