Paczki Wielkanocne

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przygotować 113 paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących. Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom, Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” za wsparcie finansowe, firmie Martika, za przekazanie wędlin do wszystkich paczek, Cukierni Wilk za pyszne ciasta, dzieciom ze Szkoły Podstawowej nr 153 za ozdoby świąteczne, wolontariuszom, którzy segregowali, zwozili towary, pakowali i roznosili paczki.

W sumie było zaangażowanych ponad 100 osób!

Trudno przekazać wszystkie dobre, ciepłe słowa od obdarowanych, ale wszyscy byli ogromnie wzruszeni!

Już dziś zapraszamy 18.04.2021 o godz. 12.00 do kościoła św. Jana Kantego na mszę św. w intencji wszystkich ofiarodawców, sponsorów, wolontariuszy i obdarowanych. Ci, którzy nie będą mogli przyjść osobiście, będą mieli szansę połączyć się z nami online przez kanał na YouTube Manus Domini.
Zobacz jak to się działo