Wielka licytacja na rzecz Stowarzyszenia Latarnia

Wielkim nakładem sił i czasu przygotowaliśmy aukcję charytatywną, z której dochód przeznaczony zostanie na wszystkie bieżące działania Stowarzyszenia Latarnia.

Zasady udziału są bardzo proste:

1. Aukcja na Facebooku  trwa od 10 X 2022 r do 20.X. 2022 r do godz. 20.00
  2. Podmiotem aukcji są przedmioty oraz usługi umieszczone w zakładce DYSKUSJA wydarzenia Aukcja Charytatywna na Facebooku.
  3. Licytacja każdego przedmiotu/bonu polega na podbijaniu kwoty w komentarzu pod postem.
  4. Konkretną licytację wygrywa osoba, która do końca wyznaczonego terminu zaoferowała najwyższą kwotę.
  5. Osoby, które zaoferowały najwyższą kwotę jako ostatnie, prosimy o oczekiwanie na potwierdzenie od Organizatora, następnie wpłatę na wskazane konto oraz zdeklarowanie opcji odbioru/wysyłki/terminu realizacji usługi. W przypadku wybrania przesyłki Organizator dolicza koszty InPost.

Zapraszamy do licytowania i udostępniania naszego wydarzenia!