Skip to main content

Integracyjny Dzień Bronowic 2026

Integracyjny Dzień Bronowic był naprawdę wyjątkowy!
Było rodzinnie i radośnie. Zmalowaliśmy kilkadziesiąt buziek, zrobiliśmy mnóstwo kolorowych warkoczyków i brokatowych tatuaży. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty z okazji Dnia Mamy — nasza maszynka do robienia przypinek praktycznie nie miała ani chwili przerwy!
Ogromne podziękowania kierujemy także do wszystkich wolontariuszy, którzy tego dnia pomagali nam na stoisku. Bez Was to wszystko by się nie udało — dziękujemy za energię, zaangażowanie i każde dobre słowo!
Dziękujemy również Radzie Dzielnicy VI Bronowice wraz z Centrum Kultury „Dworek Białoprądnicki” i Klubem Kultury „Mydlniki” za wspaniałą organizację wydarzenia, cudowną atmosferę oraz dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Dzięki Wam ten dzień był tak wyjątkowy!
To był piękny dzień pełen uśmiechu, rozmów i wspólnie spędzonego czasu — cieszymy się, że mogliśmy być jego częścią.
Widzimy się już niedługo na Dniu Mydlnik — 13.06!
Tam również będziemy mieć dla Was przygotowane mnóstwo atrakcji!