Skip to main content

¡Hola, Kraków! Hiszpańskie Lato w Kawiarni

Data: 18.07.2026
Godzina: 10:30

Chcecie poczuć prawdziwe, południowe słońce i naładować baterie niesamowitą, pozytywną energią? Nie musicie kupować biletów lotniczych – Hiszpania przybywa prosto na osiedle Wizjonerów!

W sobotę (18.07) oraz środę (22.07) od 10:30 do 14:00 naszą kawiarnię przejmą we władanie cudowne, pełne pasji wolontariuszki z samej Hiszpanii! Dziewczyny przygotowały dla Was i Waszych dzieciaków niesamowity, międzykulturowy program, który na kilka godzin zamieni nasz ogródek i kawiarnię w tętniącą życiem, hiszpańską fiestę.

Co w programie? (Dla dużych i małych!):

  • Południowy rytm i zabawa: Dynamiczne gry, animacje ruchowe i zabawy integracyjne, które natychmiast wywołają uśmiech na twarzach dzieci (i dorosłych!).

  • Kulturowa podróż bez paszportu: Ciekawostki, opowieści i mini-warsztaty, dzięki którym mali odkrywcy dowiedzą się, jak wygląda wakacyjne życie w Hiszpanii.

  • Ekspresowy kurs „wakacyjnego przetrwania”: Chcesz zamówić lody po hiszpańsku albo przywitać się jak rodowity Madrytczyk? Nasze wolontariuszki z radością nauczą Was podstawowych, przydatnych zwrotów (idealna rozgrzewka przed Waszymi własnymi urlopami!).

  • Kreatywne warsztaty: Piękne, wakacyjne rękodzieło z hiszpańskim akcentem.

Przyjdźcie całymi rodzinami, zabierzcie sąsiadów i wpadajcie poczuć ten niesamowity, otwarty i radosny klimat. My zadbamy o mrożoną kawę i pyszne ciasta, a nasze wolontariuszki o to, byście zapamiętali te przedpołudnia na bardzo, bardzo długo!

¡Hasta luego! Do zobaczenia!

Kiedy? 18 oraz 22 lipca 2026, 10:30-14:00
Gdzie? Tam gdzie dobrze, ul. Wizjonerów 2