Monika Róg – Prezes Stowarzyszenia.

Z zawodu i wykształcenia bibliotekarka. Człowiek od zadań specjalnych. U każdego znajdzie to coś, czym może podzielić się z innymi. Nie cierpi biurokracji, ale musi ją oswoić, bo w Stowarzyszeniu zajmuje się m.in. grantami 🙂

Anna Kucharska – Zygmunt – Wiceprezes Stowarzyszenia

Psycholog, pedagog, realizator programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców​. Absolwentka kursów Terapii Skierowanej na Rozwiązania, z którą się utożsamia w podejściu do problemów. Entuzjastka i propagatorka komunikacji budującej relacje pomiędzy ludźmi. Prowadzi warsztaty psychologiczne dla różnych grup odbiorców (rodzice, nauczyciele, dzieci, młodzież, seniorzy). Głównie zajmuje się psychoedukacją i poradnictwem psychologicznym z obszarów skupionych wokół rodziny. Publicystka, wierszokletka.

Aleksander Tomczyk – Skarbnik Stowarzyszenia

Nauczyciel klasycznego, gordonowskiego i autorskiego solfeżu oraz zasad muzyki. Instruktor i propagator techniki Gordona (umuzykalnianie niemowląt i dzieci). Oboista, gra na renesansowych i barokowych instrumentach dętych i perkusyjnych (w Zespole Muzyki Dawnej FLORIPARI, którego jest kierownikiem artystycznym).
Prowadzi również zajęcia kindersztuby i savoir-vivre’u dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ponadto: Animator kultury. Konferansjer. Wodzirej. Społecznik. Pasjonat historii, interesuje się polityką, awiacją (szybownictwo), OZE (odnawialne źródła energii) i… ortografią. Uwielbia podróże, gry planszowe i kwerendy – polskie muzykalia-archiwalia dawnych wieków.

Violetta Szopa – Tomczyk

Skrzypaczka, trenerka wokalna metody SLS, nauczycielka umuzykalniająca dzieci metodą prof. E. E. Gordona, nauczycielka gry na skrzypcach i emisji głosu.
Gra i śpiewa muzykę dawną. Pasjami improwizuje na instrumencie (rozwijała się pod kierunkiem mistrzów, m.in.: Barthold Kuijken, Rachel Podger, Rio Terakado, Martin Gester, Kati Debretzeni, Stephani Degant, Jaap ter Linden, Andreas Spering, Alessandro Moccia, Mira Glodenau).
Śpiew i pracę z głosem doskonaliła pod okiem Kathy Kennedy, Bartka Cabonia, Krzysztofa Wojciechowskiego, Grega Enriqueza, Jackie Hole, Lise Liv Skovgard.
W ramach dzielenia się swoją pasją od 2015 r. prowadzi społecznie amatorski PanaMa Chór przy Parafii Św. Jana Kantego. Jako świetny logistyk organizuje wiele wydarzeń dla lokalnej społeczności.

Małgorzata Pióro

Artysta fotografik, pedagog, arteterapeuta, trener metody „Biegun” Marka Kamińskiego przeznaczonej do pracy z młodzieżą w ramach projektu Life Plan, wychowawca w świetlicy środowiskowej, gdzie lubi twórczo BYĆ z dziećmi i nastolatkami z trudnych środowisk. Autorka warsztatów „Sztuka Patrzenia” – uczy fotografii w Krakowskiej Szkole Filmowej im. Wojciecha Hassa. Kocha podróże, prowadzi wyprawy fotograficzne i wyprawy rozwojowe w różne zakątki świata m.in. do Gruzji, Azerbejdżanu, Indii, Hiszpanii i Maroka.