Bezpłatne warsztaty edukacyjne – Jak uczyć? Jak się uczyć?

Zapraszamy nauczycieli różnych dziedzin, pedagogów muzyki, rodziców dbających o kształcenie dzieci, wszystkich którzy pragną się uczyć, a także uczyć innych…

… na bezpłatne warsztaty edukacyjne prowadzone w formie on-line  – 3 spotkania po ok. 2 godziny w dniach:
31.01 (środa) – g. 19.00
2.02 (piątek) – g. 17.00
7.02 (środa) – g. 19.00

Dla kogo są warsztaty?

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy chcą poznać skuteczne sposoby uczenia siebie oraz nauczania innych, określone przez najnowsze badania naukowe. Mogą zainteresować każdego, niezależnie od przedmiotu i dyscypliny nauczania, bagażu doświadczeń, umiejętności i kwalifikacji.

Odbiorcy:

– nauczyciele różnych przedmiotów i specjalności
– pedagodzy
– rodzice
– wszyscy chętni do zdobywania wiedzy, umiejętności, doskonalący swój warsztat pedagogiczny
– osoby chcące pomóc sobie i innym; rozczarowani, zniechęceni lub na edukacyjnym rozdrożu.

Prowadzący:

Małgorzata Sobel – nauczycielka przedmiotów muzycznych.
Od lat przygląda się badaniom naukowym poświęconym edukacji i chce podzielić się gotowymi rozwiązaniami wypracowanymi przez światowych ekspertów, a także swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami. Pragnie przedstawić najnowsze badania i osiągnięcia w dziedzinie dydaktyki. Chętnie podzieli się doświadczeniem pracy z dziećmi przedstawionymi metodami. Jest otwarta na poznanie metod, doświadczeń oraz wniosków innych osób, po to, aby stworzyć skuteczną alternatywę edukacyjną, umożliwiającą naturalny i przyjazny rozwój człowieka na każdym etapie życia.

Zapisy: kucywilizacjimilosci@gmail.com

Warsztaty obejmują trzy 2-godzinne spotkania online: 31.01 o godzinie 19:00, 2.02 o godzinie 17:00 oraz 7.02 o godzinie 19:00.

Organizator: Fundacja Ruchu ku Cywilizacji Miłości we współpracy ze Stowarzyszeniem Latarnia