AKTUALIZACJA:
W związku z bardzo dużym zainteresowaniem „Szkołą dla Rodziców”, ruszają ostatnie dwie edycje zajęć. Szczegóły i linki do zapisów znajdują się TUTAJ!
Właśnie ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców” w ramach zadania publicznego „W rodzinie siła!” współfinansowanego przez Województwo Małopolskie. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Warsztaty prowadzi doświadczona psycholog Anna Kucharska – Zygmunt.
Wszystkie warsztaty trwają 10 tygodni i odbywają się w godzinach 17.30- 20.30. Na zakończenie każdy uczestnik otrzyma certyfikat!!
Warsztaty w Krakowie będą się odbywały w czwartki, początek 15.09.2022 o godz. 17.30 w Bożym Młynie, ul. Jabłonkowska 18.
Spotkania „Szkoły dla Rodziców” w Wielkiej Wsi będą się odbywały w każdy piątek, począwszy od 16 września w sali Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, ul. Krakowska 53.
W Zabierzowie „Szkoła dla Rodziców” będzie się odbywała we wtorki. Pierwsze spotkanie 20.09. o godz. 17.30 w sali Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej ul. Kolejowa 30.
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach!


