Troska o seniorów – zadanie na dziś!

Mając serce wrażliwe na drugiego człowieka nie można przejść obojętnie obok samotności i nieporadności osób starszych. Ich bezradność, trudność w odnalezieniu się w zmieniającej się w błyskawicznym tempie rzeczywistości, coraz większe problemy ze zdrowiem, sprawiają, że bez życzliwej pomocy innych osób, bardzo trudno jest im wieść szczęśliwe życie.

W Stowarzyszeniu Latarnia staramy się nie tylko zapewniać ich podstawowe potrzeby, przygotowując i przynosząc ciepłe posiłki, robiąc zakupy, czy pomagając w sprzątaniu, ale także chcemy naszym seniorom umilić życie, zabierając na wycieczki, ucząc obsługi komputera i smartfonu, zapraszając na koncerty, ciekawe wykłady, wspólne świętowanie.

Chcielibyśmy zrobić dużo więcej, ale zwyczajnie brakuje nam już czasu! Po prostu jest nas zdecydowanie za mało w stosunku do potrzeb. Dlatego bardzo  potrzebujemy nowych chętnych wolontariuszy!

Wszystkich, którzy chcieliby poświęcić trochę czasu i serca osobom starszym, zapraszamy serdecznie do dołączenia do naszej grupy wolontariuszy!

Zadzwoń: 535 585 895

Napisz: wolontariat@stowarzyszenielatarnia.pl