Warsztaty gordonowskie

Zapraszamy na warsztaty gordonowskie prowadzone przez Aleksandra Tomczyka w Krakowie dla wszystkich dorosłych, którzy chcieliby poznać bliżej, a może utrwalić popularną muzyczną metodę edukacyjną wg teorii uczenia się muzyki prof. E. E. Gordona. Docelowo, ma ona przygotować odbiorców (0-99 lat 😊) do rozumienia i doświadczania muzyki tak, jak dzieci rozumieją i poznają swój język ojczysty.

Dla kogo: wszystkich dorosłych; zainteresowanych nowymi doświadczeniami muzycznymi, nauczycieli (nie tylko muzyki), rodziców, wychowawców, przyszłych prowadzących takie zajęcia dla dzieci i rodziców

Kiedy i jak długo: 4 sesje weekendowe (w przedziale godzin: sobota 10:00-16:00, niedziela 9:00-13:00)

Cykl warsztatów zaplanowany na wiosnę 2024 r. przenosimy na jesień – warunkiem wystartowania grupy jest zebranie się minimalnej liczby uczestników (8 osób)

Co potrzebne na starcie: odrobina determinacji, poczucie rytmu i muzykalność

Prowadzący: Aleksander Tomczyk, Małgorzata Sobel, Ewa Wicher, Monika Madej (teoria-metoda-praktyka gordonowska, solfeż), Violetta Szopa-Tomczyk (operowanie głosem, warsztat wokalny, dykcja SLS)

Koszt: 2500 PLN płatne na konto Stowarzyszenia Latarnia PKO Bank Polski 61 1020 2906 0000 1802 0388 8690

Liczba uczestników: 12

Minimalna liczba uczestników: 8

Zapisy i informacje: kontakt@stowarzyszenielatarnia.pl

Organizator (Stowarzyszenie Latarnia) zastrzega sobie ewentualne zmiany w terminie i miejscu prowadzenia warsztatów.