Stowarzyszenie Latarnia

Grupa empatyczna

Grupa empatyczna to cykl spotkań w których uczestnicy pomagają sobie nawzajem w procesie integracji NVC, dają sobie wsparcie, uczą się porozumienia bez przemocy w praktyce. 

Na każdych warsztatach będziemy pracować w kręgach, parach, mniejszych grupach aby 

– świadomie budować relacje

– pogłębiać 4 kroki do porozumienia

– oswajać swojego szakala i ćwiczyć słuchanie żyrafy 

– słyszeć i widzieć siebie i drugiego

– zrozumieć „o co tak naprawdę nam chodzi”

Spotkania mają charakter pracy w kręgu. Pracujemy w oparciu o zaufanie, autentyczność i wyrozumiałość. Nie oceniamy, nie staramy się narzucać na siłę swoich poglądów, nie dajemy rad. Podczas warsztatów skupiać się będziemy głównie na praktycznym wykorzystaniu wiedzy poprzez różne ćwiczenia, nie zabraknie też jednak przestrzeni na rozwijanie wiedzy teoretycznej. Na każdym ze spotkań będziemy się pochylać nad jednym z popularnych przekonań dotyczących relacji. 

Cena* za zajęcia 50 zł, przy płatności z góry ostatnie zajęcia gratis (700 zł), możliwa płatność również w 2/3 ratach. (po 375/250 zł) Jeśli zmagasz się z zasobami patrz niżej.

Zajęcia są przewidziane dla dorosłych – kobiet, mężczyzn, par. Pracujemy bez dzieci aby maksymalnie skupić się na nas samych i pracować jak najbardziej efektywnie. Dla procesu grupowego i aby jak najbardziej skorzystać najlepiej uczestniczyć w całym cyklu.

Zapraszam do zapisów telefonicznie lub mailowo. Z miłością, Klaudia

*cena uwolniona (sugerowana za osobę z możliwością indywidualnej negocjacji) – jako trenerzy empatycznej komunikacji pracujemy w ekonomii daru wierząc że pieniądze są strategią na zaspokojenie wielu różnych potrzeb i nie chcemy aby były one dla kogokolwiek przeszkodą w dbaniu o siebie i innych, jeżeli ktoś zmaga się z zasobami wspólnie szukamy opcji która zadziała dla każdego, np. raty. Ufamy również że zgodnie z powyższym znajdą się także osoby gotowe zapłacić więcej aby ułatwić innym uczestnictwo