Stowarzyszenie Latarnia

Kurs komputerowy dla seniorów

Wszystkich seniorów, i tych, którzy nie do końca radzą sobie z komputerem, Internetem, smartfonem, zapraszamy we wtorek 8.06 o godz. 16.00 na pierwsze spotkanie z p. Przemysławem Skrzyniarzem.
 
Pan Przemek będzie odkrywał przed zainteresowanymi osobami kolejne tajniki wirtualnego świata. Na pierwszych zajęciach uczestnicy ustalą terminy kolejnych spotkań oraz problematykę poszczególnych warsztatów.

Swoje uczestnictwo można zgłosić przez FORMULARZ, który jest stroną internetową. W formularzu wpisujemy tylko swoje imię i adres email do kontaktu oraz udzielamy odpowiedzi  na pytania (w nawiasach pod pytaniami są sugestie i podpowiedzi), a na samym dole klikamy „Prześlij” by wysłać swoje zgłoszenie.

Zajęcia będą trwały dwie godziny z przerwa na kawę i ciastko 🙂
 
Serdecznie zapraszamy!

1 thought on “Kurs komputerowy dla seniorów”

  1. Przemysław Skrzyniarz

    Do tej pory odbyło się 5 spotkań, w których uczestniczyło sumarycznie 9 osób. Obecnie spośród 10 osób zapisanych aktywnie uczestniczy 8. Na jednym spotkaniu maksymalnie było 6 osób. Gdy grupa jest większa, bardziej wprawni cyfrowo seniorzy pomagają tym rozwijającym się cyfrowo. Jeśli jest nas mniej, to każdemu seniorowi mogę poświęcić więcej czasu oraz zaserwować większą dawkę praktyki wraz z przekazaną wiedzą.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.